Gayrimenkul Avukatı

Ceza avukatı, ceza davalarına ve ayrıca savcılıklar tarafından yürütülen ceza soruşturmalarına bakan avukat türüdür. Ceza Kanunu ve Ceza Muhakemesi Kanunu, ceza hukuku avukatı olarak görev yapan avukatlar için en temel kanunlardır. Ceza hukuku alanında çalışan avukatlar işlenen bir suç nedeniyle suç şüphesi altında olan kişileri temsil edip savunabildiği gibi, suçun mağdurunu da temsil edip hakkını savunabilmektedir.

Emlak Avukatı

Ağır ceza avukatı, ağır ceza davalarını takip eden ve ağır ceza mahkemelerinde duruşmaya çıkan avukatlardır. Türk Ceza Kanunu'da gösterilen bazı suçlar ile özel soruşturmaya tabi olan birtakım spesifik suçlar görev yönünden ağır ceza mahkemesinin görevine girmektedir. Bu tür suçlar nedeniyle açılan ceza davaları da ağır ceza avukatları tarafından takip edilmektedir.

 

Gayrimenkul Avukatı Desteği

İstanbul Gayrimenkul Avukatı

Gayrimenkul ve tapu davalarında bu alanda uzmanlığı ve tecrübesi olan emlak avukatlı ile çalışılması yapılacak yasal işlemden olumlu netice alınması noktasında avantaj sağlayacaktır. Tapu ve gayrimenkul davaları dava değeri yüksek olan ve nispeten uzun süren hassas davalar olduğundan avukat seçimi kritik önem taşımaktadır.

Nişantaşı gayrimenkul avukatı ekibimiz gayrimenkul hukuku uyuşmazlıklarında ve tapu davalarında hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmetleri vermekte olup, bu konuda bizden hukuki destek almak için iletişim sayfasındaki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.