info@nisantasihukuk.com
+90-212-706-3646

Hakkımızda

Example Of About Us Page
Profesyonel ve Nitelikli Hukuk Desteği

Nişantaşı Avukatlık Ofisi, taahhüt ettiği avukatlık hizmetlerini üst düzey çaba ile sonuna kadar takip etmektedir. Büromuz, meslek kurallarına ve avukatlık etiğine uygun şekilde uzman avukatlık desteği vermektedir.

Hukuki Sorumluluk

Nişantaşı Hukuk Bürosu takip ettiği davalar için yazılı avukatlık sözleşmesi yapmakta ve vereceği avukatlık hizmetlerini yazılı olarak taahhüt etmektedir. Ayrıca avukat ekibimizin takip ettiği tüm hukuki dosyalar için geçerli olmak üzere mesleki sorumluluk sigortası bulunmakta olup müvekkillerimizin hukuki işlemleri ve davaları Anadolu sigorta güvencesi altındadır.

Müvekkil Gizliliği

Avukatlık Kanunu gereği avukatların iş gereği öğrendiği her türlü bilgi ve belge meslek sırrı niteliği taşımaktadır. Müvekkil gizliliği koşulsuz en önemli prensiplerimizden biri olduğundan, kanundaki söz konusu gizliliğe ek olarak avukatlık sözleşmelerimiz de kapsamlı gizlilik hükümleri içermektedir.

Nişantaşı Avukatları

Nişantaşı Avukat Bürosu, çalışma alanı olan bilişim hukuku ve bilişim suçları, boşanma ve velayet davaları, ceza davaları ile gayrimenkul davaları alanında uzman bir avukatlık ofisidir. Nitelikli ve kaliteli avukatlık hizmetine odaklanan büromuz yalnızca uzmanlık alanına giren hukuki konularda danışmanlık ve avukatlık hizmeti sağlamaktadır. Uluslararası perspektife sahip olan Nişantaşı Hukuk Bürosu yerli ve yabancı müvekkillerine hem İngilizce ve hem Türkçe dillerinde profesyonel hukuki destek sunmaktadır. 20 yıla yakın mesleki tecrübe ile Şişli ve Nişantaşı bölgelerinde avukatlık faaliyetine devam eden yönetici avukatımız ve Nişantaşı avukat ekibimiz uzmalık alanlarına giren hukuki konularda danışmanlık ve dosya takibi hizmetleri sağlamaktadır. Nişantaşı Avukatlık Bürosu, ceza avukatı, bilişim avukatı, boşanma avukatı ve gayrimenkul avukatı olarak müvekkillerine profesyonel hukuk desteği vermektedir.

Bilişim ve İnternet Davaları
Aile ve Boşanma Davaları
Soruşturmaları
Gayrimenkul Hukuku ve Emlak Davaları

Bize Ulaşın

+90-212-706-3646