nişantaşı avukat bürosu

Nişantaşı Hukuk Bürosu

Nişantaşı Hukuk Bürosu, bilişim hukuku, internet hukuku, aile ve boşanma hukuku, ceza hukuku ve gayrimenkul hukuku alanlarında uzman olup nitelikli avukatlık hizmetleri sunmaktadır. Avukatlık ofisimiz kaliteli ve nitelikli legal hizmetlere odaklanmış olup müvekkil memnuniyetini en üst çıkarmak adına tüm hukuki işlemlerimiz mesleki sigorta koruması altındadır.

Nişantaşı Avukat

20 yıla yakın mesleki tecrübe ile Şişli ve Nişantaşı bölgelerinde avukatlık faaliyetine devam eden yönetici avukatımız ve Nişantaşı avukat ekibimiz uzmalık alanlarına giren hukuki konularda  danışmanlık ve dosya takibi hizmetleri sağlamaktadır. Nişantaşı Avukatlık Bürosu, ceza avukatı, bilişim avukatı, boşanma avukatı ve gayrimenkul avukatı olarak müvekkillerine profesyonel hukuk desteği vermektedir.

 

Çalışma ve Uzmanlık Konuları

100%
Bilişim ve İnternet Davaları
100%
Aile ve Boşanma Davaları
100%
Ceza Soruşturmaları ve Davaları
100%
Gayrimenkul Davaları

Çalışma Prensiplerimiz

Kaliteli Avukatlık Hizmeti

Nişantaşı Hukuk Bürosu, yalnızca uzman olduğu ve mesleki tecrübesinin bulunduğu konularda hukuki danışmanlık vermekte ve iş takibi yapmakta olup, çalışma alanına girmeyen konularda hiçbir şekilde dosya takibi yapmamaktadır.

Profesyonel ve Nitelikli Hukuk Desteği

Nişantaşı Avukatlık Ofisi, taahhüt ettiği avukatlık hizmetlerini üst düzey çaba ile sonuna kadar takip etmektedir. Büromuz, meslek kurallarına ve avukatlık etiğine uygun şekilde uzman avukatlık desteği vermektedir.

Mesleki Sorumluluk Bilinci

Nişantaşı Hukuk Bürosu takip ettiği davalar için yazılı avukatlık sözleşmesi yapmakta ve vereceği avukatlık hizmetlerini yazılı olarak taahhüt etmektedir. Ayrıca avukat ekibimizin takip ettiği tüm hukuki dosyalar için geçerli olmak üzere mesleki sorumluluk sigortası bulunmakta olup müvekkillerimizin hukuki işlemleri ve davaları Anadolu sigorta güvencesi altındadır.

%100 Müvekkil Gizliliği

Avukatlık Kanunu gereği avukatların iş gereği öğrendiği her türlü bilgi ve belge meslek sırrı niteliği taşımaktadır. Müvekkil gizliliği koşulsuz en önemli prensiplerimizden biri olduğundan, kanundaki söz konusu gizliliğe ek olarak avukatlık sözleşmelerimiz de kapsamlı gizlilik hükümleri içermektedir.