Siber Zorbalık ve Hukuki Boyutu
202012.06
0
0

Siber Zorbalık ve Hukuki Boyutu

Siber Zorbalık Nedir? Siber zorbalık terimi; internet üzerinden, özellikle sosyal medya platformları, forumlar ve online oyunlar vasıtasıyla, bir kişiyi rencide edecek ve/veya rahatsız olmasına sebebiyet verecek sözleri ve faaliyetleri ifade etmek için kullanılır. Bu suç teşkil eden söz ve faaliyetler, bazen direkt olarak mağdurla iletişim kurularak bazen de çeşitli online platformlar üzerinden yapılan paylaşımlarla gerçekleştirilmektedir….

Ceza Avukatı Hizmetleri
202011.04
0
0

Ceza Avukatı Hizmetleri

Ceza Avukatı Ceza avukatı olarak savcılık soruşturmaları ve ceza davalarında temsil ve savunma hizmetleri. Ceza Avukatları Desteği Ceza davalarının müşteki ve mağdur vekili olarak veya sanık avukatı olarak takibi. Ceza Davalarında Profesyonel Destek Ceza davaları ve ağır ceza davalarında savunma ve avukatlık desteği.

Bilişim Avukatı Hizmetleri
202010.24
0
0

Bilişim Avukatı Hizmetleri

Bilişim Avukatı Bilişim avukatı olarak bilişim davaları ve bilişim suçları konulu soruşturma ve ceza davalarında avukatlık desteği. İnternetten içerik çıkartma, fotoğraf ve video silme, haber kaldırma ve erişim engelleme işlemleri. Kişisel veriler hukuku, e-ticaret hukuku ve diğer bilişim hukuku konularında avukatlık ve danışmanlık. Bilişim Hukuku ve Bilişim Davaları Şantaj suçları, video şantaj, internet suçları ve…

Boşanma Avukatı Hizmetleri
202010.15
0
0

Boşanma Avukatı Hizmetleri

Boşanma Avukatı Nişantaşı boşanma avukatı ekibi, aile hukuku alanında ve boşanma davalarında profesyonel avukatlık hizmetleri sunmaktadır. Boşanma Avukatı ile Çalışmanın Önemi Boşanma davalarında hakların en iyi şekilde korunması ve maddi ve manevi zararların en üst seviyeden tazmin edilmesi için profesyonel boşanma avukatı desteği önemli rol oynamaktadır. Boşanma Davalarında Uzman Destek Anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davaları,…

Gayrimenkul ve Emlak Avukatı
202009.27
0
0

Gayrimenkul ve Emlak Avukatı

Gayrimenkul Avukatı Gayrimenkul avukatı olarak avukatlık hizmeti sunan Nişantaşı Hukuk Bürosu emlak ve tapu davalarında uzman hukuk desteği vermektedir. Gayrimenkul satış vaadi sözleşmeleri, satın alınan gayrimenkulun tapusunun verilmemesi, ayıp teslim, tapu iptal ve tescil davaları ile para iadeleri konusunda hukuki danışmanlık ve avukatlık.