Boşanma Avukatı

Ceza avukatı, ceza davalarına ve ayrıca savcılıklar tarafından yürütülen ceza soruşturmalarına bakan avukat türüdür. Ceza Kanunu ve Ceza Muhakemesi Kanunu, ceza hukuku avukatı olarak görev yapan avukatlar için en temel kanunlardır. Ceza hukuku alanında çalışan avukatlar işlenen bir suç nedeniyle suç şüphesi altında olan kişileri temsil edip savunabildiği gibi, suçun mağdurunu da temsil edip hakkını savunabilmektedir.

Aile Hukuku Danışmanlığı

Ağır ceza avukatı, ağır ceza davalarını takip eden ve ağır ceza mahkemelerinde duruşmaya çıkan avukatlardır. Türk Ceza Kanunu'da gösterilen bazı suçlar ile özel soruşturmaya tabi olan birtakım spesifik suçlar görev yönünden ağır ceza mahkemesinin görevine girmektedir. Bu tür suçlar nedeniyle açılan ceza davaları da ağır ceza avukatları tarafından takip edilmektedir.

 

Boşanma Avukatı Hizmetleri

İstanbul Ceza Avukatı

Boşanma davaları içerik olarak özel dava türleri olduğundan boşanma davasında davacı veya davalı olarak taraf olan kişilerin bu alnda uzman ve tecrübeli olan avukatlarla çalışması davanın lehe sonuçlanması bakımından önemlidir. Boşanma davalarındaki tecrübe ve bu alandaki Yargıtay kararlarına hakimiyet bir boşanma avukatı diğer avukatlarından farklı kılan özellikleridir. Ayrıca günümüzde zina delillerinin dijital olduğu dikkate alındığında zina içerikli davalarda ise bilişim hukuku tecrübesi olan bir bilişim avukatı ile çalışması ayrıca avantaj sağlayacaktır.

Nişantaşı boşanma avukatları olarak boşanma davası, mal paylaşımı, evlilik sözleşmesi, velayet ve diğer aile hukuku konularında avukatlık hizmeti veya danışmanlık almak için iletişim sayfasındaki telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.